LASTEHOID NAGU LASTEAED

Hearts Swirls Clip Art IconsLastehoius on kinnitatud päevakava lastele, kes on majas terve päev. Päeva rütm on sarnane harjumuspärasele lasteaiale koos eakohaste arendavate tegevustega. Päeva pikkus sõltub lastevanemate valikust, kuid mitte rohkem kui 10 tundi. Avatud oleme argipäeviti kell 8.00-19.00, kuid vastavalt vanemate vajadustest sõlmime ka kokkuleppeid teisteks kellaaegadeks. Päevakava järgi on hea kavandada ka nendel emadel ja isadel oma aega, kes toovad oma lapsed hoida lõunasel ajal või näiteks paariks tunniks pealelõunal.

Laste toitlustamiseks kasutatakse vajadusel cateringi teenust, ning jääb võimalus lapsevanemal endal kaasa pakkida lapsele toidukott. Söögiajad on täpsustatud päevakavas, mis on koostatud arvestades väikelaste vanuselist eripära.  

Abstract Swirly Stars Clip ArtHearts Swirls Clip Art IconsHearts Swirls Clip Art IconsHearts Swirls Clip Art IconsHearts Swirls Clip Art IconsHearts Swirls Clip Art IconsHearts Swirls Clip Art IconsHearts Swirls Clip Art Icons

    Lapse päeva pere hoiu igapäevases töös lastega lähtutakse seisukohtadest, et:                                                                     

  • Tunnustamise ja heakskiitva toetusega aidatakse lapsi kasvada armastavaks, ennast usaldavaks, iseseisvaks ja empaatiavõimeliseks.

  • Rikas sisemaailm ja avar silmaring kujunevad seal, kus laps saab olla nii vaba, kui tema arenguks just kõige vajalikum on mõtteerksuse toetamine, lapse eripära märkamine, tema loomuliku huvi ja soodumuste toetamine on loova isiksuse kujunemisel olulised.         

  • Peame tähtsaks fantaasia ja kujutlusvõime ergutamist, oma annete avastamist ja arendamist ning teiste loovuse ja loomingu austamist.